fbpx
Medya Vista -

Google Ads Reklamları

İnternet üzerinden yapılan reklamlara farklı bir boyut kazandıran Google Ads Reklamları, Arama ağı reklamcılığından, görüntülü reklam ağına; YouTube reklamlarından, uygulama marketi reklamlarına ve hatta haritalardaki reklamlara kadar farklı alanları kapsamaktadır.

Reklam vermekteki amacınız sitenize yeni ziyaretçilerin gelmesini sağlamak, E-Ticaret satış hacmizini arttırmak, İşletmenizin telefon trafiğini yükseltmek veya mevcut müşterilerinizin ilgi oranını arttırmak gibi farklı stratejiler olabilir. İşte tam da bu nokta da size en uygun çözüm kesinlikle Google Ads Reklamları.

Minimum Maliyet ile Maksimum Kazanç

İnternet üzerinden yapılan reklamlara farklı bir boyut kazandıran Google Ads Reklamları, arama ağı reklamcılığından, görüntülü reklam ağına; YouTube reklamlarından, uygulama marketi reklamlarına ve hatta Google Maps harita reklamlarına kadar çok geniş bir ağı kapsamaktadır.

Google Ads’i ilk reklam tercihiniz yapan en önemli husus tamamen sonuç odaklı arama sorgusu gerçekleştiren ve daha öncesinde sitenize benzer içerikte web siteleri ziyaret edip içeriğiniz ile alakalı internet üzerinde arama sorgularını gerçekleştiren satış ve hizmet alma olasılığı daha yüksek kitlelere reklamlarınız gösterilir.

Bununla birlikte Google Ads reklamlarının ölçümlenebilir ve raporlanabilir olması bunu tüm şeffaflığıyla işletmelere sunması onu özel kılmaktadır.

google-ads-reklam-2
image-layers-4-02
image-layers-4-04
image-layers-4-03
image-layers-4-07
image-layers-4-05

Bilgilerinizi Bırakın, Biz Sizi Arayalım.

    Hemen AraWhatsApp