fbpx
Google Ads Reklamları
İnternet üzerinden yapılan reklamlara farklı bir boyut kazandıran Google Ads, arama ağı reklamcılığından, görüntülü reklam ağına; YouTube reklamlarından, uygulama marketi reklamlarına ve hatta haritalardaki reklamlara kadar farklı alanları kapsamaktadır.
 • Sektörünüz ile ilgili arama sorgularında ilk sıralarda yerinizi alın…
 • Tamamen son kullanıcı odaklı bir kitleye hitap edin…
 • Anında Etkileşim İmkanı…
 • Ölçümlenebilir Reklam Dönüşümü…
 • Potansiyel müşteri kitlenize Google Ads reklam ağı vasıtası ile ulaşın…
 • Dönüşüm değerleriniz vasıtası ile reklam optimizasyonu…
 • Ölçümlenebilir reklam kampanyaları…
 • Marka bilinci oluşturun…
 • Farkındalık yaratın…
Minimum Maliyet ile Maksimum Kazanç

İnternet üzerinden yapılan reklamlara farklı bir boyut kazandıran Google Ads Reklamları, arama ağı reklamcılığından, görüntülü reklam ağına; YouTube reklamlarından, uygulama marketi reklamlarına ve hatta Google Maps harita reklamlarına kadar çok geniş bir ağı kapsamaktadır.

Google Ads’i ilk reklam tercihiniz yapan en önemli husus tamamen sonuç odaklı arama sorgusu gerçekleştiren ve daha öncesinde sitenize benzer içerikte web siteleri ziyaret edip içeriğiniz ile alakalı internet üzerinde arama sorgularını gerçekleştiren satış ve hizmet alma olasılığı daha yüksek kitlelere reklamlarınız gösterilir.

Bununla birlikte Google Ads reklamlarının ölçümlenebilir ve raporlanabilir olması bunu tüm şeffaflığıyla işletmelere sunması onu özel kılmaktadır.

654128+
Tıklama
6500000+
Gösterim
Google Ads Reklamları

Arama Ağı Reklamları

Sektörünüz ile ilgili google üzerinde gerçekleştirilen arama sorgularında ilk sıralarda yerinizi alın.
Google Ads Reklamları

Alışveriş Reklamları

Web sitenizde yer alan ürün envanterinizi Google Alışveriş platformu üzerinden doğrudan son kullanıcılara ulaştırarak, satış hacminizi arttırın.
Google Ads Reklamları

Görüntülü Reklam Ağı

Görüntülü Reklam Ağı ile hassaslaştırılmış hedef kitlenize direkt son kullanıcılara yönelik alışveriş, remarketing ve retargeting reklamlarını gösterin.
Google Ads Reklamları

YouTube Reklamları

Demografik ve insanların ilgi alanlarına yönelik belirlenen kitlelere video reklamlarınızı izleterek son kullanıcılara ulaşın.
Google Ads Reklamları

RTB House & Criteo

RTB House & Criteo gerçek zamanlı olarak tüketicinin e-ticaret sitelerinde aktif olduğunda arka planda yer alan algoritmalar yardımıyla davranışlarını analiz ederek daha değerli dönüşüme yönelik sonuçlar almak için kullanılır.
Google Ads Reklamları

Mobil Uygulama Reklamları

Google Arama Ağı, Görüntülü Reklam Ağı, Google Play, diğer uygulamalar ve YouTube'da reklam gösteren otomatik bir kampanyayla uygulamanızın daha fazla indirilmesini sağlayın.
Bize Ulaşın

  Google Ads Reklamları Nedir ?

  Arama Ağı Reklamları
  Kullanıcıların Google üzerinde gerçekleştirdikleri arama sorguları sonucunda sitenizin üst sıralarda listelenmesi ile kullanıcıların kısa yoldan sizinle irtibat kurmasını sağlayın. Reklam verdiğiniz kitleyi Google vasıtası ile filtreleyerek gerçekten ne istediğini bilen ve sattığınız yada verdiğiniz hizmeti satın alma eğilliminde olan insanlara en basit yoldan ulaşabilirsiniz.

  Görüntülü Reklam Ağı
  Sitenizde yer alan ürün envanteri ve markanıza yönelik olarak hem farkındalık ve marka bilinci oluşturmak hem de doğrudan satış ve dönüşüm odaklı olarak Google Reklam Ağı üzerinde çok daha geniş bir ağ içerisinde sektörünüze yönelik hassaslaştırılmış kitlelere reklamlarınızı gösterin.

  Alışveriş Reklamları
  Sitenizde yer alan ürün envanterinizi Google Merchants üzerinden Google Ads'e entegre ederek kullanıcıların google arama ağı üzerinde gerçekleştirdikleri arama sorguları sonucunda ürünlerinizin arama sonuçlarında ürün başlığı, ürün resmi, fiyat, varsa indirim ve promosyonlarınızıda vurgulayarak gösterip doğrudan satış fırsatlarından yararlanın.

  YouTube Reklamları
  Demografik, YouTube üzerindeki yüksek kitleli kanal, kategori, video ve insanların ilgi alanlarını baz alarak belirlenen kitlelere video reklamlarınızı izleterek son kullanıcılara ulaşın.