fbpx
facebook reklam 1

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları ile ürünlerinizi ve sunmuş olduğunuz hizmetlerinizi daha alakalı hedef kitlere doğru reklam stratejileri ile ulaşarak dönüşümlerinizi arttırmanız mümkün.

Facebook sosyal bir platform olmasının getirdiği artılarla kullanıcılardan topladığı yaş, cinsiyet, yaşadığı yer, konuştuğu dil, beğendiği sayfalar ve ilgi alanları v.b parametreleri toplayabilmektedir.

Doğru Strateji, Doğru Hedef Kitle, Maksimum Verim

Facebook’un kullanıcılardan elde ettiği veriler ile oluşturulmuş olan bir hedef kile ile yapılacak olan reklam çalışması, Satmakta olduğunuz ürün veya hizmete ilgi duyabilecek veya satın alabilecek kitlere bu verileri doğru bir stratejiyle oluşturulmuş olan hedef kitleler ile ulaşmak mümkün.

Bugün Dünya’da yaklaşık 2,3 Milyar insan tarafından aktif bir şekilde kullanılmakta olan Facebook ürün veya hizmetinizi doğru ve nitelikli kişilere yayınlamak için bulunmaz bir pazardır. Günümüz de sosyal medya’nın kullanım oranları, İnsanların sosyal medya’da geçirdikleri zaman gibi etkenleri göz önünde bulundurduğunuzda diğer reklam mecralarına kıyasla daha düşük maliyet ile daha yüksek performans ve dönüşüm alabileceğiniz ayrıca bunu ölçümleyerek izleyebileceğiniz bir platform olması Facebok Reklamları nı sizin için en doğru çözüm noktası olduğunu söyleyebiliriz.

 

facebook-reklam-2
image-layers-4-04
image-layers-4-03
image-layers-4-07
image-layers-4-05

Bilgilerinizi Bırakın, Biz Sizi Arayalım.

    Hemen AraWhatsApp